Grįžę į Biržus žmonės dažnai susiduria su integravimo sunkumais, informacijos apie įvairias paslaugas ir užimtumo galimybes trūkumu.

Siekiant gerinti reemigrantų ir kitų asmenų informavimą ir konsultavimą, 2019 metais pradėtas įgyvendinti projektas „Rinkis Biržus“. Šiuo tinklalapiu siekiama, kad įvairi informacija būtų talpinama ir randama vienoje vietoje. Paaiškėjo, kad veiklų ir paslaugų Biržuose yra visa gausybė.

Į kokius užsiėmimus leisti vaikus, kokios paslaugos skirtos šeimai, ko gali mokytis senjorai, kokias naujas „grožio“ paslaugas gali gauti vyrai, kas konsultuoja verslo pradžios klausimais, kokie nemokami mokymai bus verslininkams, o kokie – iš įkalinimo įstaigų grįžusiems ir kt. sužinokite susisiekę su projekto koordinatoriumi el. p. info@rinkisbirzus.lt arba telefonu 867112400.

Daugiau informacijos apie įvairias paslaugas galima rasti skiltyje "Naudinga informacija", šiame straipsnyje bei mūsų paskyroje "Rinkis Biržus" socialiniame tinkle Facebook

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto ir Biržų jaunimo klubo „Žalias!” lėšomis.